Aktuálne počasie: Hotel Marina Vltava ubytovanie Nelahozeves Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Marina Vltava / ubytovanie Nelahozeves

Hotel Nelahozeves Marina Vltava
 
Penzión Marina Vltava areál Nelahozeves :
Marina Vltava je športovo-rekreačný areál s prístavom neďaleko Prahy, obklopený krásnou prírodnou scenériou a množstvom pamiatok. Areál sa nachádza v atraktívnom prostredí na brehu rieky Vltavy, priamo pod renesančným zámkom Nelahozeves, na cyklostezke Praha - Drážďany.

Penzión Marina Vltava ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku v príjemnom štýlovom prostredí nového penzióna s kapacitou až 30 lôžok. Ubytovacia kapacita je 6 izieb / 25 lôžok + 3 prístelky. A doplnková ubytovacia kapacita v budove reštaurácie - 2 izby (max. pre 6 osôb). Penzión taktiež ponúka možnosť celodenného stravovania.

Služby penziónu Marina Vltava nielen pre priaznivcov vodných športov, ale i pre širokú verejnosť. Reštaurácia, ubytovanie, kotvenie, servis a požičovňa lodí, vyhliadkové plavby, požičovňa bicyklov, informačné centrum. Recepcia a informácie, predaj suvenírov a drobných potrieb, propagačné materiály a tipy na výlet, zľava pre stálych klientov, internet na recepcii. Domáce zvieratá za príplatok, parkovisko, požičovňa a úschova bicyklov. Prenájom spoločenských priestorov a školiacej miestnosti.

Štýlová reštaurácia s príjemným posedením a s krásnym výhľadom na brehy Vltavy ponúka špeciality českej i medzinárodnej kuchyne formou raňajok, obedov a večerí. Pre priaznivcov piva 12 ° Plzeňský Prazdroj a Gambrinus. Tiež široký sortiment alko i nealkoholických nápojov a kvalitné moravské vína. Kapacita reštaurácie aj so zvýšeným poschodím je 42 miest. V priebehu roka tu usporadúvajú staročeské hody, zabijačky, grilovanie špecialít, víkend zverinových a rybacích špecialít (je možné i na objednávku).

Vonkajšia terasa a altánok : Súčasťou reštaurácie Marina Vltava je vonkajšia terasa s 50 miestami na sedenie. Pri väčších skupinách možnosť rozšírenia až na cca 100 osôb. V areáli je tiež k dispozícii altánok s grilom, kde na objednávku alebo za priaznivého počasia sú ponúkané grilované steaky, klobásky, špízy, ale aj možnosť grilovania prasiatka, morky, atď.

Konferenčné služby : Marina Vltava je ideálnym miestom pre organizovanie školení, seminárov, firemných a reklamných akcií, osláv, rautov a svadieb. K dispozícii je sála až pre cca 100 osôb. V prípade Vášho záujmu pre Vás pripraví rautové občerstvenie, špeciality, ochutnávku vín, hudobné predstavenie atď.
 
Hotel Nelahozeves Marina Vltava - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nelahozeves Marina Vltava - hotel má reštauráciuHotel Nelahozeves Marina Vltava - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Nelahozeves Marina Vltava - možnosť pripojenia na internetHotel Nelahozeves Marina Vltava - k dispozícii letná terasaHotel Nelahozeves Marina Vltava - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nelahozeves Marina Vltava - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nelahozeves Marina Vltava - Izby s vlastnou toaletou